Yer: Kadıköy! Tantunicide mide bulandıran olay! Çöpten toplayıp...

Kadıköy'de yer alan işlek bir caddede hizmet veren tantunicide çekilen görüntüler hemen hemen mide bulandırdı.

Yer: Kadıköy! Tantunicide mide bulandıran olay! Çöpten toplayıp...
15 Ocak 2022 - 13:16

Kadıköy'de yer alan işlek bir caddede hizmet veren tantunicide çekilen görüntüler hemen hemen mide bulandırdı. Restoranda müşterilere servis edilen ama müşterilerin tabağında bırakıp yemediği biberler, işletme sahibinin isteğiyle, her tarafta servis edilmek üzere çalışan işçilere çöpten toplatıldı.

"NİYE ÇÖPE ATALIM"

Olaya ilişkin çekilen görüntülerde işletme sahibi tarafından çalışanların keza azarlandığı hem de çöpe atılan biberleri bir bir ayıkladığı görülüyor. Görüntülerde mekanın işletmecisi, 'Müşteri tabağına elini bile sürmüyor, ısırmıyor, niye çöpe atalım? Yıkayıp koyacağız' dediği görülüyor.

"HAFTALIK İZİNLER İPTAL "

İşletmeci, personeline ise 'Burayı kendi yeriniz gibi görmediğiniz müddetçe ensenizdeyim. Haftalık izinlerinizi de iptal ediyorum' biçiminde seslendiği duyuluyor.

Gelen şikayetler ardından zabıta ekipleri olayla ilgili analiz başlattı. Yiyecek ve Tarım İlçe Müdürlüğü ekipleri de ürünlerden numune topladı.

Açıklayıcı bir şekilde Haberin detayları ve genel bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde hemen anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum