Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e ağır suçlama

Son Dakika TV Haberleri: Eskiden Bir dönem yakın dost olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve sanatçı Seda Sayan’ın arasında sitem ile başlayan tartışmaları ağır bir suçlamalara kendi taraflarından dönüştürüldü.

Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e ağır suçlama
16 Haziran 2021 - 19:59
Mehmet Ali Erbil'in "Geçmişi biraz daha steril olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar" lafı sonrası süregelen gerginlik, Seda Sayan'ın Erbil hakkındaki saldırı iddiasıyla tırmandı. Erbil, bir televizyon kanalına telefonla bağlanarak neden böyle bir paylaşımda bulunduğunu söyledi: Seda Sayan iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sıhhat durumumu sormadı. Yakın dostlarım beni bir tek bırakmadı, ancak Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses ilk sırada olmak üzere yanımdan ayrılmadılar.

Eski dostunun bu suçlamaları karşısında sessizliğini bozan Sayan, "Allah ıslah etsin. Allah müstahakını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp pis ruhunun temizlenmesi için gayret sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor" diye konuştu. Ardından Seda Sayan, toplumsal ağ hesabından Erbil'e ağır bir suçlamada bulunmuş oldu. Ünlü şovmenin evindeki hizmetlisine saldırı ettiğini belirten Seda Sayan "Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var bence işine bak ruhunu arındır" yazdı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum