'Kırmızı Oda' dizisinde sürpriz gelişme

Son Dakika Tv Haberleri: TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan 'Kırmızı Oda'nın yeni bölüm fragmanında; Merve Dizdar göründü. 'Masumlar Apartmanı' dizisinde canlandırdığı Gülben karakteriyle diziye misafir olacak olan Dizdar, aynı karakterle iki ayrı dizide rol almış olacak. Yeni bölüm yayında.

'Kırmızı Oda' dizisinde sürpriz gelişme
16 Haziran 2021 - 19:59
Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek karakterlerin yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan 'Kırmızı Oda' dizisi, 18 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek olan 42'nci bölümüyle sezon finali meydana getirecek.

Sezon finalinde Budayıcıoğlu'nun TRT1 ekranında yayımlanan 'Masumlar Apartmanı' dizisinden sürpriz bir isim konuk olacak. Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı 'Kırmızı Oda' dizisine, 'Masumlar Apartmanı'nda Gülben'e yaşam veren Merve Dizdar misafir olacak. Sevilen ve beğenilerek izleyen dizi final yapacak mı?  Ciddi psikolojik rahatsızlıkları olduğu bilinen Gülben, Esat'ın annesinin istediklerini yapabilmek için tedavi olmaya karar veriyor. Bunun için harekete geçen Gülben, yardım almak için Doktor Hanım'ın kliniğine gidiyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum