Haktan ve Tuğçe Kandemir'den Kuruçeşme'de arabesk gecesi

Yeni Magazin Haberleri - Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Muhteşem Açıkhava Konserleri’nde önceki akşam genç güzel şarkıcı Tuğçe Kandemir ve arabesk müziğin güçlü sesi Haktan sıkı hayranlarıyla buluştu.

Haktan ve Tuğçe Kandemir'den Kuruçeşme'de arabesk gecesi
11 Eylül 2021 - 21:14
Sahneye ilk olarak, yaptığı şarkılarla dinlenme rekorları kıran Tuğçe Kandemir çıktı. Tercih ettiği siyah ve ışıltılı elbisesi ile göz kamaştıran Kandemir, konserinin açılışını 'Kurban Olduğum' şarkısıyla yaparken, “Böyle önemli bir sahnede sizlerle bir araya geldiğim çok mutluyum, yaşadığım hisler tarifsiz” sözleriyle alkış topladı.

Tuğçe Kandemir hem güçlü sesiyle ve güzellğiyle geceyi büyüledi. Haktan güçlü sesiyle hayranlarına güzel bir müzik ziyafeti verdi. 'Yelkovan', 'Gülü Soldurmam' ve 'Yağmur' gibi hit şarkılarını art arda seslendiren Kandemir, hayranlarının isteğini kırmayarak sahnede şiir de okudu. Arabesk müziğin güçlü yorumcularından Haktan, ikinci yarıda sahneye çıktı.

Yoğun alkışla sahneye çıkan Haktan, kendi şarkılarının yanı sıra art arda 'Beni Benden Alırsan', 'Vazgeçtim', 'Gönül' ve 'Doktor' gibi kült olmuş arabesk şarkılarla kulakların pasını sildi. Tuğçe Kandemir ve Haktan, hayranlarının yoğun isteği üzerine konser sonunda iki şarkıda düet yaptılar.

Birlikte 'Akşam Güneşi' ve 'Arpa Buğday Daneler' söyleyerek izleyicilerine sürpriz yapan ikili, hayranlarını hem duygulandırdılar hem de eğlendirdiler.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum