Demet Akalın 'dan şoke eden Gülben Ergen sözleri

Muğla ’nın Bodrum İlçe Belediyesi'nin “Sarıyaz Konserleri” kapsamında sahne bölge Demet Akalın, şarkılarıyla hayranlarını coşturdu.

Demet Akalın 'dan şoke eden Gülben Ergen sözleri
13 Ekim 2021 - 02:53
Muğla ’nın Bodrum İlçe Belediyesi'nin “Sarıyaz Konserleri” kapsamında sahne bölge Demet Akalın, şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Saatler evvelden konsere girmek için kuyruk oluşturan Bodrumlular, unutulmaz bir gece yaşadı. art arda iki konser veren Akalın, önce ağustos ayında yangında mağdur olan Mumcular halkı ile buluştu, ardından Bodrum Kalesi'ne geçti. Şarkılarını seslendirdiği sırada bir an olsun yerinde durmayan Akalın, bir müddet şarkılarını dinleyicilerin arasında söyledi. Şarkıcı takriben 2 saat sahnede kaldı. “Bu memleket hepimizin, yangını ilk duyduğumda elime bir pet şişe alıp yangına koşmak istedim. Fazla şükür fena günlerdi ama geçti. yeniden tekrarını Allah yaşatmasın.” diyen Akalın, şöyle devam etti: “Bodrum Kalesi'nde konser belirlemek harikulade bir duygu. Burada vaktiyle usta sanatçılar sahne aldı. Burada sizlerle beraber olmak fazla hoş bir şey lakin bugün gördüğüm ve hoşuma giden şey Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ’ın halkın aralarında gülüp oynaması, dans etmesi, halkla fotoğraf çektirmesiydi. Bir an aklımdan bende mi belediye başkanı olsam, hatta Bodrum ’dan mı siyasete girsem diye düşündüm. Ben gönüllü başkanım.” Demet Akalın ’dan şoke eden Gülben Ergen sözleri #1
Konuşmasını sürdüren şarkıcının Gülben Ergen ile ilgili sarf ettiği sözler şoke etti. Akalın, “Antalya ’da bir teyzemize ev yapmıştım. Acilen de bir köy okulu yaptırıyorum. Fakat Gülben gibi milletten para toplayarak yok, kendi paramla yaptırıyorum.” dedi. Konseri dışardan izleyenleri görebilen Demet Akalın, bariyerleri açtırarak halkı sahne önüne dek aldırmayı da ihmalkârlık etmedi. Demet Akalın ’dan şoke eden Gülben Ergen sözleri #2 Açıklayıcı bir şekilde Haberin detayları ve genel bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde hemen anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum