Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Türkiye Gönüllülük Ödülleri'' törenine mesaj gönderdi

Erdoğan, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü dolayasıyla Türk Kızılay kadar Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen "Türkiye Gönüllülük Ödülleri" törenine mesaj gönderdi.Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:"Hayırseverlik, acıma, şefkat ve dayanışma geçmişten bugüne aziz mil.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Türkiye Gönüllülük Ödülleri'' törenine mesaj gönderdi
05 Aralık 2021 - 18:37

Erdoğan, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü dolayasıyla Türk Kızılay kadar Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen "Türkiye Gönüllülük Ödülleri" törenine mesaj gönderdi.

Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:

"Hayırseverlik, acıma, şefkat ve dayanışma geçmişten bugüne aziz milletimizin en müstesna hasletleri olmuştur. Kurulduğundan bugüne 'gönüllülük' esasıyla faaliyetlerini yürüten Türk Kızılay'ımız da ülkemizde ve dünyanın dört bir yanına gereklilik sahiplerinin yanına olarak nice yaralar sarmıştır. Türk Kızılay'ın 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü vesilesiyle düzenlediği Türkiye Gönüllülük Ödülleri programının, ilk olarak gençlerimiz olmak üzere toplumumuzun tüm fertlerini iyilikte yarışmaya ve gönüllü olmaya teşvik edeceğine inanıyorum. Türkiye Gönüllülük Ödüllerini almaya hak kazanan gönüllülerimizi kutluyor, 'iyilik hilalimiz' Türk Kızılay'ın çalışanlarına, gönüllülerine ve destekçilerine en kalbi şükranlarımı sunuyorum."

Açıklayıcı bir şekilde Haberin detayları ve genel bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde hemen anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum